Znáte to, začali jste cvičit a jste plní očekávání, nasadili jste si do hlavy cíl a bezhlavě se za ním ženete. Po měsíci nastane první vážení a vy zjišťujete, že váha ani tížené centimetry se nezměnily. První pochopitelná reakce všech klientek je ukončení cvičení a zavrhnutí cvičebního plánu.

CO S TÍM?

Pojďme se podívat na úplný začátek, protože nejspíš tam jste právě udělali tu chybu. Každé Fitcentrum by s Vámi mělo projít individuální cvičební plán. Trenérky by Vám měly nabídnout nejvhodnější cvičební postupy a varianty. Dále by Vám měly vypočítat tepovou frekvenci, při které spalujete tuky místo cukrů. A v neposlední řadě by s Vámi měly absolvovat vstupní a výstupní vážení na speciálních vahách. Na závěr všechny nasbírané údaje sepsat do vstupních formulářů a sestavit Vám plán přímo na míru.

JSTE SI JISTÁ, ŽE NAVŠTĚVUJETE SPRÁVNÉ FIT CENTRUM?

Velice často se nám stává, že k nám přicházejí klientky od konkurence a nemají základní povědomí o tepové frekvenci, nevědí, zda jejich tělo tvoří z vyšší části voda či tuky. Nedostaly informace, jaké základní stravovací návyky změnit a co vlastně při hubnoucím procesu jíst. Nedostaly ani informace o tom zda je cíl, který si nastavily reálný a za jak dlouhou dobu.

I PŘESTO JSTE NEZHUBLA?

Každá tělesná schránka je jedinečná. Proto každé tělo reaguje na dané cvičení jinak. Je tedy vhodné po měsíčním cvičení zhodnotit frekvenci návštěvnosti, správnost cvičení, správně nastavenou tepovou frekvenci. Zhodnotit jídelníček a pitný režim klientky. Právě v těchto procesech lze najít největší problém a můžeme na něm společně zapracovat.

Zatoč a vyhraj!
Kindly get back to your previous orientation view... your wheel is rolling there...

Fitladyclub speciální nabídka odemknuta!
Nyní máte šanci vyhrát slevu nebo i roční členství. Každý vyhrává. Zkuste svoje štěstí!
* Kolem můžete točit pouze jednou.
* Pro uplatnění výhry máte 2 měsíce od vytočení.
* Fitladyclub si vyhrazuje právo na zrušení kuponu výhry.
Check your email to get your winning coupon!X