Máte 30 minut???

Chůze? Pro začátek úplně stačí!

V současnosti nejúspěšnější metoda hubnutí na váze i obvodu problematických partií a potlačení celulitidy. Nejlepší spalovač tuků – pomocí cvičení ve VacuShape docílíte efektivního hubnutí, pevnější postavy, zlepšení fyzické kondice a především ztráty celulitidy.

VACUSHAPE – PODTLAKOVÝ SPALOVAČ TUKŮ, CENTIMETRŮ I KILOGRAMŮ

Cvičení ve VacuShape napomáhá k aktivaci krevního oběhu, k aktivaci lymfatického systému, k rozvoji aerobních

schopností a ke zvýšení sebevědomí.Jedním z důsledků moderního životního stylu je dramatický nárůst potíží spojených s nadměrným ukládáním podkožních tuků a jejich obtížným odbouráváním. S tímto problémem se potýkají ženy, ale také muži. Nejde ‚jen‘ o otázku vzhledu. Jedná se o zdraví, fyzickou kondici a psychickou pohodu, ale i prestiž a schopnost obstát ve srovnání s konkurencí. Partie, kde se tuky nejčastěji usazují, jsou mimo jiné na podbřišku, hýždích a stehnech. Narůstající tukové buňky brání prokrvení, utiskují mikrokapiláry krevního i lymfatického systému. Nepříznivě se mění metabolizmus, omezuje se okysličení a výživa tkáňových buněk, zpomaluje se odvádění škodlivin lymfatickými drahami. Podkožní vazivo ztrácí elasticitu a pružnost.

PROČ JE VACUSHAPE TAK ÚČINNÝ VE SPALOVÁNÍ TUKŮ?

Konstrukce přístroje je postavena na několika faktech. Pro spalování tuku je nutný pohyb. Tkáně musí být dostatečně prokrveny. Nejhůře postiženými oblastmi jsou boky, hýždě a stehna. Jako aerobní část byla zvolena chůze coby nejpřirozenější lidský pohyb. Dokonalé prokrvení partií je zajištěno střídavě řízeným podtlakem ve vakuové kabině. Tento zvýšený přívod krve, výživy a kyslíku k dolní části těla vede při cvičení svalů ke zvýšenému metabolismu tukové tkáně, buněčné činnosti a rychlejšímu spalování tuků.