LEKCE

Společně se to lépe táhne!

Naše skupinové lekce jsou plné energie a přátelské atmosféry. Přijďe si dát do těla, doplnit endorfiny a dobrou náladu pod vedením našich zkušených lektorek.

Jumping

Jumping je speciální fitness aktivita na speciálně vyvinutých trampolínách. Není vázán na obtížné kroky choreografie a je tak vhodný opravdu pro každého. Jedná se o jedno z nejúčinnějších cvičení co do počtu spálených kalorií. Komplexně zapojí svaly celého těla i hluboké vnitřní svaly. Je šetrný ke kloubům a extrémně účinný při spalování tuků.

Kangoo Jumps

Kangoo Jumps je originální cvičení na speciálních skákacích botách, které původně vychází z aerobiku. Jedná se o velice zábavné cvičení, kterým odbouráte každodenní stres a budete cítit obrovský příval energie, neboť vyplavíte neskutečné množství endorfinů.

Kruháč

Kruhový trénink je založen na několika stanovištích poskládaných do kruhu. Cviky na stanovištích jsou voleny tak, aby se po sobě procvičovala vždy jiná partie. Na každém stanovišti cvičíte 30 sekund. Cvičením vás provází gong, který když uslyšíte, přesunete se o jedno stanoviště dále. Cvičení je zpravidla bez přestávek a zapojíte celé tělo.

ROZVRH LEKCÍ

Registrace do výzvy

Nechte nám na sebe kontakt, vyberte si pobočku, kde se chcete výzvy účastnit a my se vám ozveme s úspěšným potvrzením registrace.

Rezervace tréninku zdarma

Vaše rezervace bude platná až po našem zpětném potvrzení.