SLUŽBY

Nejsme jen obyčejné fitness pro ženy. 

Specializujeme se na problematické partie a nabízíme ošetření speciálními přístroji a zdravotnickými pomůckami, které se na tyto partie zaměřují. 

Přečtěte si níže, jaké služby vám naše 2 studia v Praze nabízejí.

VacuShape

Vakuová komora s běžeckým trenažérem v kombinaci s rychlejší chůzí a podtlakem zajišťuje efektivnější spalování tuků, prokrvení oblastí postižených pomerančovou kůží, zrychlení metabolismu a aktivování lymfatického systému. Tím vším působí v oblastech bříška, boků, stehen i lýtek k úbytku několika cm.

Vibrační plošina

Efektivnější posilovací přístroj sloužící ke zpevnění svalů celého těla, toho je dosaženo vibracemi o vysoké frekvenci. Zvyšuje pohyblivost, zlepšuje koordinaci pohybu a účinně spaluje tuky.

Active Belly

Speciální pás na bříško, který je určen k redukci a odbourání tuků rychlejším prokrvením břišní oblasti. Vyhlazuje, zpevňuje kůži a redukuje strie. Po měsíční kůře viditelně menší obvod bříška.

Andulační lehátko

Zdravotnické zařízení s využitím zvláštního terapeutického postupu. Andulační terapie slouží k odbourání bolesti zad, svalů, kloubů, uvolnění stresu a posílení imunity. Aktivace metabolismu a lymfatického systému - podpora hubnutí.

Lymfatické kalhoty

Účinný přístroj využívající jemného tlaku vzduchu pro zlepšení funkce krevního a lymfatického oběhu a současně odvodu přebytečné vody z těla. Dochází ke zlepšení vzhledu pokožky, zpevnění podkoží, redukci objemu těla, potlačení a odstranění celulitidy a tukových polštářků.

Solárium

Ke krásné postavě patří i krásně opálená pokožka. Vertikální solárium opaluje šetrně a náš personál vám doporučí vhodnou délku opalování v závislosti na typu pleti a vašem aktuálním opálení. Zejména v zimě je solárium vyhledávanou službou.

Body Wraps Slim

Metoda, která pomáhá k zeštíhlení postavy, zpevnění pokožky a odstranění nadbytečné vody s toxiny. Již po první kůře garantujeme úbytek 5 - 30 cm v cekovém obvodu těla (měřeno na 9 místech). Den před Body Wraps doporučujeme udělat celkový peeling těla, v den zábalu nepoužívat tělový krém ani olej a dvě hodiny před zábalem nejíst.

Rolletic

Masážní stroj, který dokáže zmenšit objem masírovaných partií, zpevňuje svaly, vyhlazuje kůži, odbourává tukové polštáře a celulitidu, podporuje prokrvení, uvolňuje napětí svalů, tvaruje postavu, povzbuzuje funkci lymfatického systému, detoxikuje organismus a tím zlepšuje zdravotní stav.

Infrasauna

Nastartuje celou řadu zdraví prospěšných procesů. Pravidelným saunováním povzbudíte krevní oběh, látkovou výměnu a odbourávání cholesterolu a těžkých kovů. Teplota vzduchu v kabině se pohybuje kolem 20 až 55°C.

VYZKOUŠEJTE SI NAŠE
SLUŽBY ZDARMA

Všemi našimi službami vás rádi provedeme a vy si užijete hodinu zdarma a zjistíte, jak se vám u nás líbí.

TĚŠÍME SE NA VÁS
2× V PRAZE

Rezervace tréninku zdarma

Vaše rezervace bude platná až po našem zpětném potvrzení.

Registrace do výzvy

Nechte nám na sebe kontakt, vyberte si pobočku, kde se chcete výzvy účastnit a my se vám ozveme s úspěšným potvrzením registrace.